Przeglądana kategoria

Higiena

47 artykułów
11111111111111111
płyn do płukania jamy ustnej ranking

Płyn do płukania jamy ustnej – ranking

W skład codziennej pielęgnacji jamy ustnej oprócz szczotkowania zębów powinno też wchodzić płukanie jamy ustnej. W tym artykule wyjaśniamy między innymi, dlaczego warto stosować płyn do płukania jamy ustnej. Ranking tych preparatów pomoże ci dokonać właściwego wyboru.
Anna Wiktor
Czytaj więcej
Jak pozbyć się afty w jeden dzień

Jak pozbyć się afty w jeden dzień?

Jak pozbyć się afty w jeden dzień? Niestety, tak szybko nie udało się zadziałać jeszcze nikomu! Wiemy jednak, jak przyspieszyć leczenie nieprzyjemnych zmian w jamie ustnej. Sprawdź nasze sposoby na pozbycie się aft na długi czas!
Anna Wiktor
Czytaj więcej
irygator do zębów ranking

Irygator do zębów – ranking 2024

Zastanawiasz się, jak kupić dobry irygator do zębów? Ranking irygatorów 2024 pomoże wybrać urządzenie idealne dla ciebie i twojej rodziny. Z naszego artykułu dowiesz się też jak dbać o irygator i ile kosztują te urządzenia.
Anna Wiktor
Czytaj więcej
ranking szczoteczek sonicznych

Ranking szczoteczek sonicznych

Przygotowaliśmy ranking szczoteczek sonicznych, który uwzględnia najpopularniejsze w bieżącym roku modele. Jeśli zamierzasz kupić szczoteczkę soniczną, wiesz, że ich wybór jest szeroki, więc sprawdź topowe propozycje.
Jakub Kaczmarek
Czytaj więcej
jaką szczoteczkę elektryczną wybrać

Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Odpowiednia higiena jamy ustnej to nie tylko dobre nawyki, jeśli chodzi o technikę i częstotliwość mycia zębów. We właściwej pielęgnacji kluczowe jest dobranie odpowiedniej szczoteczki. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jaką szczoteczkę elektryczną wybrać!
Jakub Kaczmarek
Czytaj więcej